07 اکتبر 2019
اکتبر 7, 2019

جراح بینی

0 Comment

جراح بینی

جراح بینی : بینی ، برجسته ترین عضو صورت می باشد که تاثیر به سزایی در زیبایی چهره افراد دارد به همین منظور است که این جراحی زیبایی در میان مردم دارای طرفداران بسیاری می باشد. ( فوق تخصص پلاستیک )

بینی جزء عضوهای مهم صورت می باشد که نقش حیاتی را در بدن ایفا می کند بنابراین برای جراحی این عضو مهم باید بسیار دقت کنیم ، جراح بینی انتخابی ما باید بسیار حاذق و با تجربه باشد.

نحوه انتخاب بهترین جراح بینی
برای انتخاب جراح بینی متخصص و مجرب ، بیمار باید اقداماتی انجام دهد :

در اولین قدم برای انتخاب جراح بینی ، بیماران می توانند در گوگل به جستجوی جراح زیبایی بینی بپردازند یا این که در رابطه با جراحان بینی در بین دوستان و آشنایان خود جست و جو کند ، پس از تهیه لیستی از جراحان بینی ، بیماران می توانند در سایت یا اینستاگرام دکتر سوابق پزشکی و نمونه کارهای او را ببینند و بعد از پیدا کردن شناخت نسبی در رابطه با جراح بینی ، بیمار می تواند به مطب او مراجعه کرده و به صورت حضوری با بیماران او ملاقات کند و در رابطه با میزان رضایت آن ها از انجام جراحی بینی توسط آن جراح بپرسد ، بیماران پس از گذشت از این مراحل و انتخاب جراح بینی باید در جلسه مشاوره با پزشک شرکت کنند در این جلسه بیمار انتظارات خود را از جراحی بینی می گوید و بعد از معاینه شدن بینی توسط پزشک ، پزشک می گوید تا چه حد از انتظارات شما قابل اجرا است و سپس شما تصمیم می گیرید جراحی بینی خود را به دست چه کسی بسپارید.

ویژگی جراح بینی
ما در اینجا به معرفی برخی از ویژگی های جراح بینی متخصص و با تجربه می پردازیم.
جراح بینی باید سلامت بیمار را در اولویت کار خود قرار دهد.
جراح بینی باید به اندازه کافی اطلاعات داشته باشد تا بتواند اعتماد بیمار را به دست آورد.
پزشک باید نسبت به ساختار بینی ، به اندازه کافی شناخت داشته باشد.
جراح متخصص بینی ، جراحی است که توانایی های مورد نیاز جهت انجام جراحی بینی را داشته باشد.
جراح زیبایی بینی ، باید توانایی تجسم چهره بیمار بعد از عمل بینی داشته باشد.
بهترین جراح بینی ، جراحی است که تمامی خواسته های بیمار را مورد بررسی قرار دهد تا در صورتی که برخی از خواسته های بیمار قابل اجرا نبود دلیل منطقی برای او داشته باشد.
با دقت و حوصله به تمامی سوالات بیمار پاسخ دهد.

اهمیت انتخاب بهترین جراح بینی
بین انتخاب جراح بینی و نتیجه جراحی بینی ارتباط مستقیمی وجود دارد . از این حیث انتخاب جراح بینی متبحر و کارآزموده از اهمیت بالایی برخوردار است که در صورت عدم انتخاب صحیح جراح بینی ، ممکن است عوارض جبران ناپذیری بعد از جراحی برای بیمار پدید آید.

عدم انتخاب بهترین جراح بینی
با انتخاب نادرست جراح بینی ممکن است مشکلات بسیاری برای بیمار پس از انجام جراحی بینی به وجود آید برخی از این مشکلات عبارتند از :

مشکلات تنفسی
بی حسی بینی
نامتقارنی حفره های بینی
کاهش حس بویایی
عفونت
درد شدید
حتی در بعضی مواقع ممکن است بیمار نیاز به جراحی ترمیمی بینی پیدا کند.