01 فوریه 2020
فوریه 1, 2020

جراحی بینی طبیعی

0 Comment

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی یکی از انواع فرم های بینی بعد از جراحی است که چون تغییرات افراطی در آن صورت نگرفته و با انجام آن ایرادات به طبیعی ترین شکل ممکن برطرف می شوند از طرفداران زیادی در سراسر دنیا برخودار می باشد. ( جراح فک و صورت بندرعباس )

بسیاری از افراد به کرات از اطرافیان خود می شنوند که بینی شان بزرگ بوده، دارای قوز است یا ایرادات دیگری دارد و اگر بینی شان را جراحی کنند بسیار زیباتر خواهند شد یا ممکن است خودشان با ایستادن مقابل آینه و دیدن ایرادات ظاهری بینی شان حس خوبی نسبت به ظاهر خود نداشته و دچار کاهش اعتماد به نفس شوند ولی به دلیل ترس از مصنوعی شدن ظاهرشان از انجام جراحی بینی امتناع کنند.

باید به این دسته از افراد گفت که جراحی بینی طبیعی نه تنها تغییرات نامتعارف در بینی آن ها ایجاد نمی کند بلکه مشکلات ظاهری این عضو را به گونه ای برطرف می کند که کمتر کسی با مشاهده آن ها متوجه جراحی بینی شان شود.

ویژگی های جراحی بینی طبیعی چیست؟
وجود ویژگی های زیر در بینی های طبیعی آن ها را از بینی های فانتزی متمایز می نماید:

عدم وجود قوس بر روی بینی
در این نوع بینی خبری از قوس زیاد نبوده و در بیشتر مواقع به خصوص در جراحی بینی مردان هیچ قوسی در بینی ایجاد نشده و تنها در صورت درخواست خود فرد قوسی بسیار خفیف و کم بر روی پل بینی ایجاد می شود.

سربالا نشدن نوک بینی
نوک بینی در این نوع از جراحی بینی بالا برده نمی شود البته این به این معنی نیست که تحت هیچ شرایطی تغییری در موقعیت نوک بینی ایجاد نمی شود؛ در صورت نیاز و اگر نوک بینی افتاده باشد پزشک با تکنیک های مخصوص نوک بینی را بالا می برد.

کوچک نشدن زیاد
در این فرم، حجم بینی خیلی کاهش نیافته و از حالت استاندارد آن خارج نمی شود.

کاندیدای مناسب جراحی بینی طبیعی
آقایان : این فرم از بینی به دلیل نداشتن قوس و سربالا نشدن برای آقایان بسیار مناسب بوده و موجب کاهش جذابیت آن ها نخواهد شد.
افرادی با بینی های گوشتی: اشخاصی که بینی شان گوشتی است به دلیل ویژگی های ساختاری بینی شان که بارزترین آن ها پوست ضخیم و استخوان های ضعیف است تنها قادر به جراحی بینی طبیعی بوده و نمی توانند بینی خود را به فرم فانتزی جراحی کنند.
افرادی که صورت بزرگ دارند: بینی طبیعی به دلیل کوچک نبودن بیشترین تناسب را با صورت های بزرگ و اجزای درشت دارد.
افرادی با فاصله لب و بینی زیاد: زیاد بودن فاصله میان لب بالا و نوک بینی از زیبایی افراد می کاهد، بینی طبیعی به دلیل سربالا نکردن نوک بینی موجب بیشتر شدن این فاصله نخواهد شد.